دبیرستان دخترانه اسوه درسال ۱۳۹۰ با مدیریت سرکار خانم راضیه شفیعی فر تاسیس گردید. ایشان پیش از این در سمت های گوناگون مدیریتی و فرهنگی فعالیت داشته است. در سال اول فعالیت از دبیرستان دخترانه اسوه استقبال بی نظیری شد؛ از این رو، روز به روز بر تعداد دانش آموزان افزوده و دبیرستان دخترانه وسعت گرفت. با گذر زمان و در سال 1394، دبیرستان پسرانه فعالیت خود را آغاز نمود. این دبیرستان هم همانند دبیرستان دخترانه اهداف اسوه را دنبال کرد.
با فارغ التحصیلی و خروج دانش آموزان از دبیرستان دخترانه اسوه و درخواست های مکرر و علاقه والدین به استمرار این مجموعه، در سال 1398 دوره دوم دخترانه اسوه تاسیس شد، تا راه نیمه تمام اسوه را کامل کند.
اکنون دبیرستان های دخترانه به مجموعه اسوه مبدل شده است که بهترین و مجرب ترین دبیران و اساتید در تمامی پایه ها در آن در حال فعالیت اند و با هدف تربیت انسان هایی مفید ، فرهیخته ، خلاق ، فهیم به یاری این مجموعه شتافته اند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات تماس

دبیرستان متوسطه غیرانتفاعی دوره دوم دخترانه اسوه
آدرس:
اصفهان – خیابان توحید – خیابان شهید قندی (مهرداد) – کوچه باغ گردو
http://osveh2.eosve.com

شماره تماس:

03131330981

03131323861

ایمیل: osveh.1390@yahoo.com

معرفی دبیرستان دخترانه اسوه(دوره دوم)

دبیرستان متوسطه دوره دوم غیردولتی دخترانه اسوه با در اختیار داشتن فضای آموزشی مناسب، امکانات و تجهیزات کافی در زمینه های گوناگون آموزشی، پرورشی و پژوهشی، آمادگی خود را در جهت خدمت به دختران مستعد و پرتلاش اعلام می نماید.
این مجموعه در دومین سال تحصیلی خود، افتخار دارد ادعا نماید در زمینه آموزش مجازی، با استفاده از سامانه آموزشی مدرن و ایجاد ارتباط دو سویه صوتی و تصویری، موفق عمل نموده است.
همچنین وجود سالن اجتماعات، نمازخانه و آزمایشگاه در تمامی رشته‌های زیست شناسی، فیزیک، شیمی و زمین شناسی دارای وسایل ، مواد و امکانات کافی می‌باشد.

لینک های مفید

سامانه LMS دبیرستان اُسوه

https://lms2.eosve.ir/login/index.php

آپارات دبیرستان متوسطه دوم دخترانه اُسوه

https://www.aparat.com/osveh2.eosve.com

سایت همگام اداره آموزش و پرورش

http://hamgam.medu.ir/portal/home.php

دفتر انتشارات و فناوری آموزشی

http://www.roshdmag.ir

مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 3 اصفهان

https://isf03-isf.medu.ir/fa

سازمان سنجش آموزش کشور

http://www.sanjesh.org